Pražská teplárenská přebor Prahy

Podzim 2016/2017

 

 

Datum    

 

Domácí    

Hosté

Výsledek

 

NE 13.08.2017

17:00    

SK Ďáblice    

SKHM

1:0

 

SO 19.08.2017 

10:15

SKHM    

Přední Kopanina


 

SO 26.08.2017    

15:00

Sokol Královice    

SKHM


 

SO 02.09.2017  

10:15

SKHM    

Dolní Chabry


 

SO 09.09.2017      

10:30

Union Vršovice

SKHM


 

NE 17.09.2017   

16:30

SKHM    

FK Dukla JM


 

SO 23.09.2017  

16:30

ABC Braník    

SKHM


 

SO 30.09.2017

10:15

SKHM    

Uhelné Sklady


 

NE 08.10.2017   

16:00

Újezd nad Lesy    

SKHM


 

SO 14.10.2017    

14:30

Tempo

SKHM


 

SO 21.10.2017  

10:15

SKHM

Motorlet B


 

NE 29.10.2017   

14:30

Třeboradice

SKHM


 

SO 04.11.2017  

10:15

SKHM

Zbraslav


 

SO 11.11.2017   

10:15

Admira B

SKHM

 

 

PÁ 17.11.2017      

10:15

SKHM

ČAFC

   

 

 

 

 

Tabulka

Jaro 2015/2016

 
Datum Začátek utkání Domácí Hosté Výsledek
SO 12.3.2016        14:30 Litvínov                   SKHM 0:1
NE 20.03.2016    15:00 SKHM   UMT RAKO Rakovník   0:2
SO 26.03.2016 15:00 Vilémov SKHM 1:0
NE 3.4.2016 ( ST 13.4.2016) 16:30 SKHM     Chomutov 3:0
SO 9.4.2016     10:15 Libiš     SKHM 0:1
SO 16.4.2016 10:15 Kladno     SKHM 3:1
NE 24.4.2016 17:00 SKHM Neratovice - Byšk. 2:1 np
SO 30.04.2016 14:00 Litoměřice SKHM 2:1
NE 08.05.2016 17:00 SKHM Lovosice 0:3
NE 15.05.2016       17:00 Nymburk     SKHM 1:2
NE 22.5.2016 17:00 SKHM  Baník Souš 1:0
SO 28.5.2016 17:00 Český Brod   SKHM  
NE 5.6.2016 17:00 SKHM Úvaly  
NE12.6.2016 10:15 Meteor SKHM  
NE 19.6.2016 17:00 SKHM Louny  

 

Kompletní rozpis zápasů naleznete na souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/980

 

Pozdim 2015/2016

 

Datum Začátek utkání Domácí Hosté Výsledek
NE 09.08.2015     17:00 SKHM                   Litvínov 1:0 pp
SO 15.08.2015      14:00 RAKO Rakovník   SKHM 3:1
NE 23.08.2015 17:00 SKHM Vilémov 3:2 pp
SO 29.08.2015 10:15     Chomutov SKHM 2:0
NE 06.09.2015 17:00 SKHM         Libiš 1:0 pp
NE 13.09.2015 17:00 SKHM     Kladno 0:6
NE 20.09.2015 16:30 Neratovice - Byšk. SKHM 2:1
NE 27.09.2015 16:30 SKHM     Litoměřice 0:1
SO 03.10.2015 10:15 Lovosice SKHM 1:0
NE 11.10.2015        16:00 SKHM     Nymburk 1:0 pp
SO 17.10.2015 15:30 Baník Souš     SKHM 2:0
NE 25.10.2015     14:30 SKHM     Český Brod 1:2 pp
NE 01.11.2015 14:00 Úvaly     SKHM 1:3
NE 08.11.2015 14:00 SKHM     Meteor 1:1
NE 15.11.2015 13:30 Louny SKHM 2:4

 

 

 

Tabulku a další informace naleznete na:

 http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/rk-cechy/souteze.asp?soutez=002A1A