SKHM 2004 - Šeberov 4:0

24.10.2013 12:31
To byla paráda…..Kdyby by mě někdo před tímto zápasem řekl,že porazíme do této doby suverénní Šeberov 4:0,tak bych mu asi zaťukal na čelo. Ale popořadě….do zápasu oba týmy vstoupili velmi opatrně a bylo vidět ,že nikdo nechce dostat zbytečný gól. Postupem času jsem ale cítil,že bychom to mohli být...

SKHM - Zličín 7:2

10.10.2013 18:00

Dnešní odložený zápas se nesl ve znamení hesla "nezaprší a nezaprší".Přes to,že nám všechny možné mediální servery ohlašovaly déšť, s tím co se strhlo během první části zápasu asi nikdo nepočítal.Dnes nemohu dost dobře popisovat všechny herní situace,protože hlavním cílem dnešního duelu bylo nenechat kluky a dívku nastydnout.Průtrž ,která se dnes strhla je v tuto roční dobu spíše unikátem a i proto doufám ,že všichni zúčastnění tento zápas přežili ve zdraví.Díky rychlému gólu jsme se celkem brzy ujali vedení,ale záhy jsme si nepohlídali přímý kop soupeře a z dorážky nechali domácí vyrovnat.V dalším průběhu hry jsme převzali taktovku zápasu a bylo jen otázkou času kdy přidáme další branky.To se naštěstí stalo a po dvou čtvrtinách jsme měli čtyřbrankoví náskok. Pak přišel na řadu "zdraví rozum" a dohoda o ukončení zápasu a fakt ,že když už jsme se v zácpách trmáceli přes celou Prahu dohrajeme třetí čtvrtinu a ukončíme dnes zápas ve "vodním pólu".Nakonec jsme přidali ještě dvě branky a pískot pana rozhodčího nastartoval hromadný úprk do šaten před deštěm.