Běchovice - SKHM 17 : 4

Sestava:    Ondráček, Dusil, Novák, Vík, Havlová, Varga, Doksanský, Maleta, Doksanský

Góly:    Medelský 4x

Asistence:    Doksanský, Varga, Maleta, Ondráček

V krásném jarním dopoledni jsme odehráli zápas v Běchovicích. A zápas se vyvíjel stejně jako většina ostatních. První čtvrtina byla absolutní výbuch. Soupeř byl všude dřív, byl důraznější (to bych klukům ani tak nevyčítal - soupeřovi hráči byli o dost starší) a hlavně jsme absolutně nepokrývali volné soupeře. Běchovice si na hřišti dělali, co chtěli. 6:1. Druhá čtvrtina už přeci jen byla o poznání lepší, i když se stejným skórem. Ovšem třetí a čtvrtá čtvrtina byla přesně taková, jakou jsme si představovali. Přidali jsme na důrazu, zpřesnili sehrávky a důsledně jsme obsazovali volné protihráče. Troufám si říci, že jsme hru vyrovnali a v některých momentech jsme byli dokonce i lepší. Sice jsme prohráli vysokým skóre 17:4 (kdy všechny góly dal Filip Medelský), ale i tak jsem spokojený a je vidět, že se kluci stále zlepšují a získávají stále více na fotbalovosti.