Chodov - SKHM  11 : 6

Sestava: Havlová, Ondráček, Dusil, Varga, Ponert, Medelský, Maleta, Vík

Góly: Dusil 3x, Varga, Vík, Ondráček

Asistence:  Varga 2x, Ondráček, Ponert, Medelský, Dusil

V pátek jsme zavítali na hřiště Chodova, našeho dalšího soupeře. I přes soupeřovu výškovou a věkovou převahu jsme mu byli rovnoceným soupeřem. Sice nám opět utekla první čtvrtina, jak je naším zvykem, tu jsme prohráli 3:0, ale postupně jsme se rozehráli k vynikajícímu výkonu. Naši hru zdobilo odpovědné bránění a snaha o kombinační hru. Sice jsme dostali góly, které ovšem souvisely se silovým pojetím soupeře.

Druhá čtvrtina skončila 1:1, ovšem naším vrcholem byla třetí čtvrtina, kterou jsme vyhráli 4:3. Tato část hry byla jednou z nejpovedenějších za celé naše působení v této soutěži. Čtvrtá čtvrtina jasně vyzněla pro soupeře, který měl více sil - prohráli jsme ji 4:1.

V jednu chvíli na začátku čtvrté čtvrtiny byl dokonce stav 6:6, ale fyzickému fondu o rok starších hráčů jsme nemohli konkurovat. Musím ovšem klukům poděkovat za to, jakým způsobem přistoupili k zápasu, jak plnili pokyny a hlavně jak se snažili vše řešit konstruktivně. Myslím, že se zápas musel všem líbit.

Další zápas je doma v neděli 3. 5. od 12 hod, sraz v 11 hod, soupeř PSK Union.