Dolní Počernice : SKHM 2:2 (1:1)

02.05.2016 12:57

Na tento zápas jsme jeli v roli outsidera, ale o body jsme se rozhodně chtěli poprat. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, který bojuje o celkové prvenství v lize. Oproti zápasu s Klánovicemi jsme udělali pár změn v sestavě a hned po úvodním hvizdu jsme soupeře zaskočili rychlou brankou. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo a už ve 4 minutě bylo srovnáno na 1:1. Soupeř byl v prvním poločase víc na balónu, ale mi jsme hrozili z brejků. Další branka už do hvizdu nepadla a tak jsme za stavu 1:1 odcházeli do kabin. Věděli jsme, že naděje na dobrý výsledek je, ale síly bohužel docházely. Když se soupeř dostal do vedení vypadalo to s námi špatně, ale kluci zabojovali a dokázali srovnat na 2:2. I přes závěrečný tlak Počernic, kluci zuby nehty ubránili velmi cenou remízu a připsali jsme si tak další bod do tabulky.

Ač jsme v zápase "jen" remizovali, musím vypíchnout kolektivní výkon týmu, který svou morálkou dotáhl zápas do skvělého výsledku. Jen tak dále a DÍKY všem za bojovnost a rodičům za podporu.