JM Chodov - SKHM 5:10

20.04.2016 13:12

Hráli: Maleta, Medelský, Rechnovský, Varga, Svoboda, Ponert, Venzara, Šmídová, Walter, Hála

Góly: Medelský 3, Varga 2, Ondráček 2, Maleta

Jak je našim starým ´´dobrým´´ zvykem, velmi pomalu jsme se rozehrávali. A i když jsme brzy vedli 0:1, prohráli jsme první čtvrtinu zaslouženě 2:1, a to ještě jeden gól nebyl uznán pro technický přestupek - rozehrávka přes půl.

Vše jsme si o přestávce vyjasnili, rozebrali a na soupeře vlétli ve velkém stylu. Začali jsme hrát kombinačně, rychle, nebáli jsme se v soubojích jeden na jednoho a výsledek se dostavil. Soupeře jsme v této části hry rozdrtili 1:6.

Třetí čtvrtina byla herně ještě povedenější, i když na skóre se to tolik neprojevilo. Ale v těchto mládežnických kategoriích jde hlavně o předvedenou hru, než o chyby a produktivitu. Proto se nám tato čtvrtina ždála nejpovedenější v jarní části soutěže. Jestliže v tomto duchu budeme hrát i nadále, výsledky se dříve nebo později ukáží.

Poslední čtvrtina byla ve znamení lehké únavy některých hráů a nesoustředěnosti. Ale i tak některé pasáže hry byly velmi povedené.

Jen bychom chtěli na hráčích, aby v období, kdy jsou na střídačce udržovali soustředěnost a sledovali průběh hry. I tím, jak rozebírame hru v průběhu, se učí a získávají zkušenosti.

Děkujeme klukům za předvedený výkon a v příštím kole nás čeká Dukla Praha JM.