Kdo nepřišl prohloupil

10.11.2014 14:22

V neděli se v Měcholupech děli nevídané věci. Podle počtu diváků bylo patrné, že měcholupský fotbal v poslední době moc nebaví. V neděli však, jak kdyby někdo naše hráče polil živou vodou a do brány padalo téměř vše, co k ní letělo. Již v 16´ otevřel skore Martin Studecký na kterého poslal krásnou přihrávku Tadeáš Madej, který ráno naskočil, také do zápasu Viktorie Žižkov - Kolín (4:0) a bylo na něm vidět, že je velmi dobře naladěn a ranní nástup za druholigový tým mu zvednul sebevědomí. Druhý gól přidal ve 27´minutě Marek Čech a o pár minut později se trefil Tomáš Vejr.

V 36´ se Žatci povedlo vstřelit kontaktní  branku (3:1) a nutno podotknout, že její provední bylo velice hezké.

V 56´ přišel čas již zmiňovaného Tadeáše Madeje, který po přihrávce od Marka Čecha mířil přesně do brány. Následně po této krásné akci došlo k vyloučení žateckého hráče - Jiřího Strnada, který po zákroku na Tomáše Vejra viděl 2. žlutou kartu a poroučel se ze hřiště. Není náhoda, že tento hráč již na začátku druhé půle avizoval, že už je mu všechno jedno, že někomu prostě zlomí nohu a málem se mu to povedlo. Otisk jeho kopačky bude náš hrát vídat na své holení kosti ještě hodně dlouho.

Do konce utkání se branka hostí rozvlinila ještě třikrát, když pátou měcholupskou branku přidal střídající Hájek a následně po něm se trefil Řehák, který v 67´minutě vystřídal Tomáše Chlumeckého. V pořadí sedmí gól si žatečtí přidali sami.

Po dlouhé době je tak na skóre příjemnější pohled, neboť se po dlouhé době dostalo do pozitivních čísel.

Věřme, že svůj úspěch potvrdí hráči i v posledním zápase, který se odehraje již tuto sobotu v Novém Strašecí.