Krupka - SKHM

17.04.2015 01:16

Zápas dvou zcela rozdílných poločasů a to především v přístupu, nasazení a bojovnosti hráčů SKHM. První poločas jsme vyloženě prospali, a i když jsme věděli v čem vězí největší přednost a síla domácího celku, a tou je rychlý brejk, nedokázali jsme se vyvarovat školáckých chyb a přímo jsme soupeři svojí naivitou napomáhali k tomu, aby se velmi jednoduše dostával do brankových příležitostí. V prvním poločase jich měla Krupka asi 5. Zatímco my jsme branku domácích ohrožovali sporadicky a především zpoza vápna. Krupka se dostala kolem 30. min do zaslouženého vedení 1-0, když nejnebezpečnější hráč Valenta velmi dobře zakončil individuální akci, kterou začal někde na půli hřiště. O pár minut později bylo SKHM ještě hůře. Hráč Hájek dostal červenou kartu, a SKHM musely obracet nepříznivý stav utkání již pouze ve deseti lidech. Poločas 1-0 pro domácí a úkol zněl jasně: zkusit to i v oslabení otočit. Bohužel po pár minutách druhé půle se domácímu celku podařilo vstřelit druhý uklidňující gol. Možná je uklidnil až příliš a tak se od 50.min zcela změnil ráz utkání. Hráči SKHM s vědomím, že už nemají co ztratit začali zcela přehrávat hráče Krupky, kteří se s vypětím všech sil snažili ubránit nadějný náskok. I přes mnoho šancí se nám bohužel podařilo kýžený gol vštřelit až 10 minut před koncem, když se po stříleném centru Bočka zavěsil do vzduchu Kučaba a hlavou poprvé rozvlnil síť za brankářem domácích. Tato branka ovšem přišla příliš pozdě, a posledních pár minut už si domácí ve spolupráci s muži v černém zkušeně pohlídali. A tak se celek Krupky radoval z důležitého, a vzhledem k výkonu obou týmů v první půli, asi i nakonec zaslouženého vítězství.