Modřany - SKHM 2003 2:16

02.06.2014 21:55

Modřany vs. SKHM 2003 - 2 : 16. Hráno 31. 5. 2014

Dnešní reportáž ze zápasu bude poněkud krátká. Ne, že by nebylo o čem psát, ale odjíždím na pár dnů na dovolenou, takže není času nazbyt. A vlastně tak trochu pravdou je i to, že přeci jen není až tolik o čem psát. V dnešním zápase jsme totiž narazili na papírově slabého soupeře z Modřan, kterého naši kluci na podzim vyklepli 16:2. A asi nikdo neočekával, že by jarní zápas měl být jiný. A také že nebyl. Výsledek dopadl úplně stejně. Ale to už trochu předbíhám....

Za slunného sobotního rána naši borci vběhli do 1. čtvrtiny s velkou chutí ke skórování. A tom se nám hned od začátku dařilo. Pěkně jsme kombinovali a vcelku úspěšně proměňovali šance. Soupeř moc nestíhal a jeho občasné útočné výpady spolehlivě pokryli naši beci. Takže 1. čtvrtka skončila 4:0.

Po krátké pauze začala 2. čtvrtina zápasu a ta byla z našeho pohledu střelecky ještě úspěšnější. Kluci nasázeli 5 gólů, takže po polovině utkání už nebylo o co hrát. Stav byl jednoznačný 9:0.

Možná i z toho důvodu pro nás 3. část hry nezačala vůbec dobře. Hned zkraje jsme obdrželi 2 góly a teprve pak se kluci zase probrali. Dali 3 góly, takže nakonec jsme i tuto čtvrtku vyhráli a celkové skóre zápasu bylo 12:2.

V závěrečné čtvrtině zápasu jsme již opět hráli bez chyb, přidali jsme 4 góly a tím završili zápas výhrou 16:2.

Do konce soutěže nám zbývají jen dva poslední zápasy, bohužel s těmi nejtěžšími soupeři. Ve čtvrtek jedem do Nuslí a jen výhra nám dává šanci na titul. Doufám, že se sejdeme v plném počtu a s vítěznou náladou!