Příští zastávka - Libiš

17.03.2015 09:02

Již tuto sobotu nás čeká utkání s Libiší, která po podzimní části skončila o jeden bod před námi, tedy na 7. místě. Dá se tedy očekávat, že souboj bude velice vyrovnaný.

Oba dva zápasy, které máme již za sebou skončili remízou, ale v penaltovém rozstřelu jsme byli vždy úspěšnějsí, a tak mám na svém kontě po dvou zápasech 4 body.

Podzimní měření sil skončilo 1:0 v náš prospěch, a tak doufejme, že i tentokrát budeme tím úspěšnějsím týmem a povezeme domů 3 body.

Fotogalerie: tomasbauer18.zonerama.com/Album/404335

Hosté: Lomský David, Kolísek Ondřej, Kabyl Jiří, Bartoň Jan, Šmíd Rostislav, Škoda Jaroslav K, Těmín Jan, Řepka Matěj, Baratynskyy Ivan, Pudil Milan, Petr Tomáš

Náhradníci: Trojan Václav, Kejval Karel, Matoušek Radek, Jiráň Lukáš, Páral Karel, Bezděk Jakub, Kratochvíl Václav

Domácí: Svoboda Tomáš, Chlumecký Tomáš, Žitný Ondřej, Carda Jan, Markuzi Jan K, Studecký Martin, Kučaba Michal, Holík Jiří, Klír Jakub, D´Almeida Jean - Thierry, Čech Marek

Náhradníci: Bláha Martin, Vágner Otakar, Doležel Jiří, Madej Tadeáš, Máca Ondřej, Hájek Daniel, Čáp Ondřej

Slovo trenéra: První poločas herně naprosto nepovedený. Nedokázali jsme se vyrovnat s agresivním způsobem hry soupeře. Přišla však vydařená akce po ose Markuzi - Čech a krásná branka nás poslala do vedení. Druhý poločas musel soupeř hru trochu otevřít a nám se otvíral prostor k pojišťovací brance. Ta bohužel nepřišla, a tak jsme dnešní vítězství spíše protrpěli.

Jsem přesvědčený, že Libiš bude v dalších utkáních rozhodně bodovat. Dobře posílila a bude pro každé mužstvo v soutěži nepříjemným protivníkem.