SKHM 2004 - Šeberov 4:0

24.10.2013 12:31

To byla paráda…..Kdyby by mě někdo před tímto zápasem řekl,že porazíme do této doby suverénní Šeberov 4:0,tak bych mu asi zaťukal na čelo. Ale popořadě….do zápasu oba týmy vstoupili velmi opatrně a bylo vidět ,že nikdo nechce dostat zbytečný gól. Postupem času jsem ale cítil,že bychom to mohli být my,kdo první rozvlní síť.V první čtvrtině branka nepadla tak jsme šli na přestávkovou poradu. V té jsme si řekli,že dnes můžeme uspět pouze tehdy, když budeme hrát ze zabezpečené obrany a to se nám dařilo na 100% plnit. Do druhé části jsme vstoupili opět aktivně a když Adam utekl po levé straně a hezkým lobem přehodil brankáře, náš „kotel“ vybouchl nadšením. Hosté se samozřejmě nepoložili a svým důrazem nám dávali najevo svou kvalitu,hlavně na pravé straně. Jenže,tam jsme měli dnes famózně hrajícího Filipa B. ,který svojí výbornou poziční hrou nepustil nejlepšího hráče soupeře do šancí. Když pak přidal dobře rozehraným rohem asistenci u Adamova gólu, mohl si směle zažádat o jedničku potrženou do „fotbalové žákovské“. Musím neustále opakovat,že po celou dobu jsme velice dobře přistupovali v obrané hře k soupeřům a skvěle hrající Filip D.,Lukáš,Dominik a Honza nenechávali vůbec žádný prostor pro kombinaci hostů.Ve třetí čtvrtině jsme přidali třetí gól,po nádherné kombinaci ,když si Michal vyměnil dvakrát míč s Adamem a poslal nádhernou přihrávku před branku Matějovi,který mistrovsky zavěsil.Radost kluků po vstřelené brance symbolizovala dnešní nadšení a týmový „duch“.Velmi dobře dnes zafungovala i obranná hra útočníků,kdy se všichni po ztraceném míči vraceli a pomáhali tím zastavit rodící se šance Šeberova.I Mariánka(která je ryzí útočník) dnes ukázala velmi dobře svoji bojovností co je to zatáhnout za „ruční brzdu“…J. Do poslední části jsme šli s odhodláním neinkasovat a když po důrazu ve středu pole přidal čtvrtou trefu velmi dobře hrající Honza a Vojta v brance zlikvidoval vše co něj letělo,bylo de facto „vymalováno“…… Smekám před Vámi velký klobouk chlapci a dívko,nemám k předvedené hře výtek.Hlavně se moc neuspokojovat a výkon zopakovat v posledním zápase ve Štřešovicích…..