SKHM - Chomutov 3:0

13.04.2016 19:37

Fotografie ze zápasu naleznete

zde

V dohrávce 19. kola jsme přivítali na našem hřišti Chomutov, který je také ´´namočen´´ ve spodní části tabulky. Toto utkání tak pro oba týmy bylo bodově velmi důležité. Šteštv koncovce nám konečně přálo, a tak tři body zůstaly zaslouženě v Měcholupech.

Rozhodčí: Tesař - Pečenka, Průcha

Delgát: Kořínek

Branky: 56´Prošek, 62´ Hájek, 80´Řezníček

ŽK: Chlumecký, Hájek, Řezníček, Klír / Vait, Svoboda

SKHM

Béber - Chlumecký, Hašek, Prošek, Karvánek (63´Baran), Čech, Řezníček, Hájek, Klír (84´Bláha), Vejr, Borek

náhradníci: Bláha, Baran, Holík, Došek

Chomutov

Plachý - Grubiša, Zahradník, Kubík, Vait (64´ ), Kopta, Boček, Polcar, Valta, Kunart, Chaloupka

náhranídci: Hůla, Svoboda, Dvořák

V první půli to opět vypadalo, že se bude opakovat stejný scénař jako v předchozích zápasech. Tlačili jsme, dostávali jsme soupeře pod tlak, ale všechny střely šly opět mimo branku.

Druhá půle už byla mnohem úspěšnější. Skóre otevřel Prošek - posila z Bohemians (56´), v 62 minutě se nádherně trefil Daniel Hájek a vítěznou branku vstřelil v 80 minutě Kuba Řezníček.

Tento výsledek nás v tabulce posunul na desáté místo, ale záchranu to rozhodně neznamená, neboť spodní část tabulky je vyrovnaná.

Důležité tak bude udržet si formu a proměňovat šance, kterých v každém zápase není málo. Jestli se nám to podaří zjistíme již tuto sobotu v Kladně od 10:15