SKHM - ČÍŽOVÁ 3:0

12.01.2014 20:50

První přípravné utkání tohoto roku nám přineslo vítězství 3:0 nad divizním týmem Čížové. Reportáž ze zápasu pro Vás připravil Jakub Slezáček.

1.Přípravné utkání SKHM - Čížová 3:0 (0:0) branky: 52. Carda (Suk), 58. Čech z penalty (faulovaný Suk), 73. Klír (Vrabec)

Sestava: 1.poločas: Kolář - Carda, Stuchl, Vejr, Petřivý - Holík, Texl, Karaduz, Nathan - D'Almeida, Gojkovič 2.poločas: Hajdušek - Chlumecký, Klír, Markuzi, Źitný - Carda, Čech, Boček, Vrabec - Suk, Doležel

Trenér Jakub Slezáček: ,,Máme za sebou úvodní utkání zimního turnaje na Meteoru, které nám ukázalo dva rozdílné poločasy. V tom prvním jsme měli k dispozici testované hráče pro A mužstvo Viktorie Žižkov a také pro naše barvy. Většina hráčů se snažila prezentovat individuálními akcemi, což přineslo velice rozháraný a nesourodý projev. Druhý poločas spolu nastoupila jedenáctka, která je již půl roku pohromadě. To bylo znát především prvních 25 minut, kdy jsme soupeře sevřeli na jeho polovině a aktivním kolektivním pojetím, rozhodli o příznivém výsledku. Zbytek utkání se již dohrával v menším tempu a s přibávajícími nevynucenými ztrátami. Každé vítězství je pro nás povzbuzením do další práce, nicméně objektivnější měřítko nás čeká příští víkend s mužstvem Králova Dvora.''