SKHM - FK DUKLA JM 21:4

25.04.2016 13:16

SKHM - FK Dukla JM        21 : 4        (4:0, 8:0, 5:4, 4:0)

HráliMaleta, Ondráček, Medelský, Varga, Ponert, Doksanský, Lůžek, Novák, Vík, Havlová, Rechnovský

GólyRechnovský 6, Medelský 3, Maleta 2, Novák 2, Vík 2, Varga 2, Ponert 2, Ondráček, Havlová

AsistenceVarga 4, Vík 3, Ponert 3, Doksanský 3, Novák, Ondráček, Lůžek

Fotky  skhm2007.rajce.idnes.cz/SKHM_-_FK_Dukla_JM_24._4._2016/

Dlouho očekávaný zápas s Duklou JM se uskutečnil v neděli za příjemného fotbalového počasí. Soupeř přijel s úplně jiným obměněným týmem, než s jakým jsme hráli na podzim.

Hned od prvních minut jsme diktovali tempo hry a nebylo tomu jinak po celé utkání, kromě pěti minut ve třetí čtvrtině, kdy jsme během chvíle inkasovali čtyřikrát.

První čtvrtinu jsme vyhráli 4:0, ale tento stav neodpovídal dění na hřišti. Gólů v síti soupeře mělo být dvakrát tolik.

Druhá čtvrtina již byla gólově produktivnější a stav 8:0 tomu odpovídal. Občas naši hráči měli pocit, že jsou na hřišti sami a jen oni mohou vstřelit gól. Kdybychom měli více hlavy nahoře a rozhlédli se kolem sebe, gólů by bylo zcela jistě mnohem víc.

Třetí čtvrtinu jsme začali tak, jako by bylo již vše rozhodnuto - bez pohybu, bez startu na míč, bez obsazování, a to se nám vymstilo v podobě čtyř gólů v naší síti. Přeci jen se naši kluci zvedli a i tuto čtvrtinu vyhráli 5:4.

V poslední čtvrtině jsme vstřelili další čtyři góly a soupeře celkově deklasovali 21:4.

Celkově bylo jasně vidět, že naši hráči jsou technicky, rychlostně, kombinačně i silově o několik úrovní výš než soupeř. Tempo celého zápasu jsme odehráli v poklidnějším stylu.

Bylo vidět, že si zápas kluci i holky před výbornou diváckou návštěvou užili. A to je hlavní.