Branky: 73. Červenka, 78. Folprecht - 50. Nerad

Horní Měcholupy: Knobloch – Chlumecký (71. Vrabec), Opluštil (87. Sobíšek), Dressler, Procházka, Stožický, Markuzi, Folwarczny, Paprčiak (63. Klír), Böhm (63. Červenka), Folprecht

Karlovy Vary: Horňáček - Hudec, Stehlík, Tůma (79. Hucl), Jankovský - Benda (76. Staněk), Ivasko, Pachta (82. Tuhela), Šollar (68. Špírek) – Nerad - Řezáč (71 Altman).

SLOVEM TRENÉRA

Začátek utkání byl značně nevyrovnaný, s řadou nepřesností na obou stranách, bez výrazných šancí. Do utkání se dříve dostali domácí a ve 14. minutě hrozilo hostům první vážné nebezpečí. To postupoval na brankáře Davida Horňáčka osamocený domácí Matěj Paprčiak, zradilo jej však zpracování míče a tak z šance nic nebylo. V 37. minutě se tváří v tvář Davidovi Horňáčkovi ocitl Patrik Dressler, ale Horňáček jej vychytal. V 50. minutě se po rohovém kopu prosadil ve vápně Jarda Nerad a poslal nás do vedení 0:1. Domácí však vůbec neměli v úmyslu vzdát se bez boje a byli i nadále hodně nebezpeční. V 57. minutě viselo vyrovnání na vlásku, ale domácí Zdeněk Folprecht ve vyložené šanci netrefil branku, v 69. minutě měl domácí Folwarzcny další obrovskou šanci na vyrovnání, ani z malého vápna však gólmana Horňáčka nepřekonal. V 73. minutě však uhodilo. Nedůraz v malém vápně znamenal vyrovnání Markem Červenkou. A o pět minut později poslal střelou k tyči domácí do vedení Folprecht a zařídil, aby všechny body zůstaly doma. Jakub Slezáček: Po dlouhé době si vychutnáváme pocit vítězství a myslím si, že objektivně mohu říci, že vítězství zcela zasloužené. Na začátku druhého poločasu jsme nepokryli standartní situaci hostů a od té doby jsme byli až do závěrečného hvizdu lepším mužstvem. Oživením byl příchod Červenky s Vrabcem, kteří zařídili jak vyrovnávací, tak i vítěznou branku utkání. Těší mě, že nás inkasovaný nepoložil a že kluci v sobě našli morální síly na to utkání otočit. Dnes jsem s výkonem i výsledkem spokojen.