SKHM - Litoměřice 5:3

28.04.2015 11:39

Na začátku utkání si jeden z fanoušků Litoměřic stěžoval na výši vstupného (50Kč), s komentářem....za tu cenu tady musí padat hodně gólů...a jak řekl, tak se i k naší radosti stalo.

Rozhodčí: Szikszay Ladislav, Štrincl Pavel, Šlapák František,

DS: Hanzal Jan

SKHM: Čáp, Dressler, Opluštil, Žitný, Peterka (22´Kučaba) , Trnka (88´Vejr), Markuzi (K), Čech, Mysliveček (62´ Boček), Madej (74´Doležel) , Klír (82´Holík)

Náhradníci: Holík, Doležel, Studecký, Kučaba, Vejr, Boček, Svoboda

Litoměřice: Víšek, Svoboda, Beran, Grunert K (74´Horváth), Rapavý (45´ Novotný J.), Dolejška J., Novotný M. , Pavlíček (67´Krejza), Tichý (80´Šikl), Stožický, Dolejška M.

Náhradníci: Novotný J., Horváth, Šikl, Krejza, Pechatý

Očima trenéra

První poločas byl z našeho pohledu ten nejvydařenější v sezóně. Ze 4 šancí jsme proměnili tři, což se nám nikdy nepodařilo. Hráči hráli velmi aktivně a zodpovědně a byla vidět jejich obrovská chuť do zápasu.

V druhém poločase bylo z naší strany vidět podcenění soupeře. I přesto, že hráči byli upozorněni, že zápas ještě neskončil a je potřeba hrát dál, tak v 47´minutě přišel ze strany Litoměřic gól na 3:1 a celý jejich tým se herně zvedl. V 61´minutě pak soupeř snížil na 3:2, což nás ještě více srazilo a začali jsme se bát o výsledek. V 66´přišla minela brankáře Víška, kterou potrestal Kučaba a naše sebevědomí se opět zvedlo. Bylo vidět zvýšení kvality v přechodové fázi, což přineslo naše zlepšení a zápas jsme až dokonce kontrolovali. V 86´ upravil konečné skóre na 5:2 Marek Čech.