9.kolo     SKHM - Union Žižkov     31.10.2014

9. kolo    31.10.2014    SKHM - Union Žižkov    7 : 11  (1:5-0:2-3:2-3:2)

Sestava: Novák, Dusil, Hejduk, Švec, Doksanský, Medelský, Šmíd, Hála, Ondráček

Branky: Hejduk 3x, Dusil 3x, Švec 1x

Asistence: Hejduk 2x, Doksanský 1x, Dusil 1x

Dnešní zápas s Unionem Žižkov nás zpočátku nezastihl v nejlepší formě. Výsledky čtvrtin jak šli po sobě hovoří samo o sobě o našem rozdělení sil a nasazení ve hře – 1:5 – 0:2 – 3:2 – 3:2.  První čtvrtinu jsme se na hřišti hledali a naši nesoustředěnost soupeř tvrdě trestal. Někteří naši hráči jakoby vůbec nechtěli hrát, neběhali jsme tak, jak dovedeme.  Několik gólů jsme dostali z naší špatné rozehrávky od branky. Brankáři neměli komu míč rozehrát, naši hráči stáli staticky za soupeřovými hráči a pouze čekali. Na tomto nešvaru musíme hodně zapracovat. Jsou to zbytečné, nevynucené chyby. Ve druhé čtvrtině se hra přeci jen trochu zvedla, ale opět jsme neobsazovali protihráče po naší ztrátě míče. Soupeři jsme rozehrávku velmi usnadnili.  Třetí a čtvrtá čtvrtina už ale byla v naší režii a hra byla dobrá. Škoda inkasovaných branek, ale kluky musím za druhou polovinu pochválit. Takhle hrát celý zápas, nebylo by o vítězi pochyb. Už se nemusíme ohlížet na to, že opět proti nám nastoupili většinou hráči roč.2006 (kromě dvou r.2007 to byli všichni) a můžeme se směle postavit komukoli. Děkuji.