ČÁSLAV - SKHM 2:1

05.10.2013 01:29

Čáslav - Čáslavští si připsali další tři body do tabulky ČFL. Ovšem jejich výkon zůstal za očekáváním. "Fotbal trpěl a já trpěl na lavičce," řekl po zápase čáslavský kouč Jan Kmoch.

Trenérovi SK Horní Měcholupy Jakubu Slezáčkovi se nelíbil vstup jeho týmu do obou poločasů."Prvních dvacet minut jsme absolutně nezvládali základní věci," zlobil se na své hráče a pokračoval: "Hráče jsme nedostupovali, špatně rozehrávali a v obraně byli bezkontaktní. Po brance jsme se štěstím přežili další závary domácích, obzvlášť přes pravou stranu přes Fikejze. Ondřej Vrabec tam vykopl jasnou branku." Hostům se ale podařilo vyrovnat ještě před přestávkou. "Po pohledné akci," připomněl Jakub Slezáček a dodal: "Po prvním poločase jsme byli spokojení s výsledkem, ovšem rozhodně ne s výkonem."

O výsledku nakonec rozhodla branka Petra Kučery krátce po změně stran. "Věci, o kterých jsme se o přestávce bavili, jsme absolutně nezvládli," kritizoval své hráče kouč Horních Měcholup. "Pak jsme se dvacet minut hledali, nemohli jsme se dostat do utkání," přiznal a navázal: "Nedokázali jsme si vynutit žádný tlak, nedostávali se do nebezpečných situací, centrů nebo zakončení. Začali jsme hrát až posledních deset minut a to nestačilo. Dnes žádný náš hráč na hřišti nemůže mít svědomí stoprocentně čisté, bodovat se tady dalo. Náš výkon tomu ale neodpovídal a domácí vyhráli zaslouženě."

"Z mého pohledu jsme vyhráli šťastně," přiznal trenér Čáslavi Jan Kmoch. "Soupeř byl nepříjmený, kombinoval lépe než my. My jsme pouze bojovali, mnohdy jen sami se sebou," řekl k zápasu a pokračoval: "Dopustili jsme se tak neuvěřitelných nevynucených chyb a ztrát míčů. Když jsme v přechodové fázi mohli jít do útoku, míč jsme odevzdali nebo jsme ho zašlápli a nebo upadli. Fotbal trpěl, já jsem trpěl na lavičce a je to pro mě šťastné vítězství."