Chomutov - SKHM 2:1

06.01.2015 09:19

I přes negativní výsledek by se dalo říci, že dnešní zápas byl z naší strany jeden z nejhezčích v této sezóně, bohužel nás neustále trápí jeden zásadní problém - koncovka. Hráči jako by se báli vystřelit a místo využití leckdy velmi výhodné pozice, hledají někoho ze svých spoluhráčů. V dnešním zápase udělalo naše mužstvo dvě chyby a obě z nich byly potrestány gólem do naší brány. V 88. minutě ještě svitla menší naděje, kdy se do brány propracoval Jean-Thierry D´Almeida, ale na zvrácení negativního výsledku bohužel již nezbyl čas, neboť rozhodčí nastavil pohou minutu, na to, ale není možné se vymlouvat, neboť na góly měli naši hráči času dost. 

Příští týden k nám zajíždějí Brozany, což bude velmi těžký zápas, neboť Brozany hrají v této sezóně velmi kvalitní fotbal. Příjďte naše hráče podpořit, potřebují Vás!