Dne 16.12.2015 proběhne na hřišti SKHM Človíčkův běh pro Patrika. Přijďte a podpořte ho s námi!

03.12.2015 13:38
 

Blíží se konec atletického roku a jako každoročně i letos nebudeme ochuzení o tradiční předvánoční atletění pro děti. 

Letošní človíčkovský rok byl plný energie, elánu a velkého atletění. Proto jsme se letos jednoznačně rozhodli pro uspořádání CHARITATIVNÍHO BĚHU pro našeho  kamaráda PATRIKA.  Patrik je kamarád našich atleťáčků z Vysočan a myslíme si, že je zapotřebí myslet i na děti, které nemají možnost běhat a mít radost z pohybu tak, jako naše děti. Blíží se Vánoce a s nimi bývá často spojené i předsevzetí pro příští rok. 

Rádi bychom tedy všechny velké i malé Človíčky pozvali na společný rodinný běh rodičů a dětí, při kterém uběhnutím jednoho předem stanoveného okruhu přispějete svými 50kč do společné sbírky pro Patrika (okruh nebude delší než 500m). S každým dalším uběhnutým okruhem přispíváte dalšími 50kč.  Určitě budeme rádi, pokud přispějete i nad rámec uběhnutých okruhů.  Závodů se osobně zúčastní i Patrik. Všechny vybrané peníze půjdou výhradně rodičům Patrika na léčbu.

Patrik je úžasný kluk, který bohužel trpí Duchenneovou svalovou dystrofií. Jedná se o progresivní svalové onemocnění výrazně zkracující život, při kterém dochází k úbytku svalové hmoty, v poslední fázi se projevuje i ve svalech dýchacích a svalu srdečním.