Dubeč - SKHM 2003 2:18

25.04.2014 10:23

 Dubeč vs. SKHM 2003 - 2 : 18. Hráno 21. 4. 2014

 

Dnešní zápas se netradičně odehrál v pondělí, jelikož se od čtvrtka slavily velikonoční svátky. Tudíž jsem byl velmi zvědavý, kdo si odveze pořádnou nadílku. Na podzim naši borci přehráli hochy z Dubče celkem jednoznačně poměrem 5:2. Nicméně před zápasem byli hoši varováni, aby soupeře nikterak nepodcenili, jelikož jarní sezónu rozjela Dubeč mnohem lépe, než-li tomu bylo na podzim. Naprosto jasně přejela soupeře z Královic 10:2. Kluci dostali pokyn, aby na Dubeč vlítli hned od začátku. Při rozcvičce se soupeři zranil gólman, tudíž i to mohla být pro nás malá výhoda.

 

Náš team, opět posilněn o Dominika a Filipa, začal 1. čtvrtinu zápasu dobře. Soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli, ale na druhou stranu jsme si zpočátku ani my, žádné velké gólové příležitosti nevypracovali. Ve středu pole se odehrával tuhý boj o každý centimetr čtvereční hrací plochy. Postupem času jsme však soupeře začali přehrávat, což vyústilo v 1. gól zápasu. Ten padl v 8. minutě a v minutě desáté a dvanácté jsme přidali další branky, takže 1. čtvrtina skončila 3:0 v náš prospěch.

 

2. čtvrtinu zápasu naši hoši začali ve velkém stylu, kdy hned v 1. minutě skórovali, ve 4. minutě přidali další 3 branky a do konce čtvrtiny dali ještě jeden gól. V tu chvíli bylo skóre 8:0 a už v podstatě nebylo o co hrát. Snad pouze o navýšení skóre a zlepšení osobních statistik našich borců.

 

Z kraje 3. čtvrtiny se sice soupeři podařilo vsítit branku, takže Dominik přišel o shutout, ale naši kluci na to odpověděli dalšími čtyřmi góly a několika neproměněnými šancemi. V podstatě již nemám o čem psát, soupeř se úplně složil a naši hoši si dělali, co chtěli.

 

4. čtvrtina kopírovalo tu třetí, takže jsme opět obdrželi hned v 1. minutě gól, ale odpověděli šesti našimi. Bájnou dvaceti gólovou metu jsme nepřekonali, což vůbec nevadí. I tak jsme zaznamenali nejvyšší výhru v letošní sezóně. 18 : 2 byl konečný výsledek.

 

Jak jsem celý zápas zapisoval vstřelené góly a asistence, úplně jsem zapomněl pořídit pár fotek. No nevadí, je to stejně tak trochu na jedno brdo, v příštím zápase něco vyfotím. Tedy snad, hrajeme totiž s holkami ze Slávie, což by mohlo opět dopadnout brankovou smrští. Ale nepředbíhejme, třeba bude vše jinak. Výkop je již v 10.00 hod. a to spoustě našich borců nevyhovuje.........

 

Statistika našich borců2204 z SKHM.doc (89600)