Jedeme do Boru

03.03.2015 11:52

Zima je téměř za námi a fotbal se zase hlásí o slovo. Nebudeme zde kalkulovat, jestli zimní příprava byla úspěšná, nebo neúspěšná, neboť to nám ukáží až soutěžní zápasy.

Na základě výsledků z turnaje na Vyšehradě a dalších přípravných zápasů se může zdát, že nás nečeká nic hezkého, ale opak může být pravdou.

O tom jak se naši hráči připravili se můžete přesvědčit již tuto sobotu v Novém Boru, a to od 14:30.


Tady si můžete připomenout v jakém složení hrály týmy v jarní části sezóny a jak výkon komentovali trenéři obou mužstev.


SKHM - Nový Bor 1:0

Sestava SKHM:

Pokorný - Chlumecký, Bodeček, Markuzi, Žitný - Vágner (55. Madej), Čech (88. Hájek), Opluštil, Kučaba (79. Studecký), Holík - Doležel (55. D´Almeida)

Sestava Nový Bor:

Blumentritt, Hybner, Lebruška, Broschinský, Rydval, Polanský, Kubeš, Mach, Stromecký, Válek, Ruszo


Hodnocení Jakuba Slezáčka

"První utkání v nové soutěži a pro nás v nové skupině, doprovázela velká očekávání. Trvalo nám hodinu než jsme přetavili herní převahu v jednobrankvoé vedení. Po vstřelené brance jsme takových sedm, osm minut působili dost chaotickým dojmem. Největší chybou bylo, že jsme nedokázali vstřelit uklidňující druhou branku na kterou po tomhle úseku hry, bylo příležitostí dostatek. Špatná řešení finální fáze nás obrala o výraznější výsledek. Hodnotím pozitivně týmové pojetí a práci celého mužstva, které si šlo od prvních minut pro tři body."


Hodnocení Nového Boru

Dnešním naším soupeřem bylo mužstvo H.Měcholup,který je staronovým účastníkem a to po sestupu z třetí ligy. Tedy určitě herně,ale i hráčsky zkušený soupeř.Do zápasu jsme šli odvážně a odhodlaně. Hráči na všech postech ke hře přistopili odpovědně a zacíli na obranu.To domácím očividně  nesvědčilo atak se do nebezpoečné blízkosti naší branky nedostávali.Nám se to mohlo povést v 7.minutě,ale domácí nás včas zastavili za cenu faulu.Pak přišlo pár domácích akcí,které jsme dokázali zastavit a několikrát i zahráním na roh.Jak ukázal čas domácím to žádnou velko výhodu nepřineslo a ani si z toho nevypracovali žádné šance.Ve 21.minutě jsme po dobré kombinaci mezi Kubešem a Machem domácí branku ohrozili,ale ne zas tak vážně,aby z toho byla branka.Ve 25.minutě opět ofsajd,který i domácí fanoušek okomentoval ,tak hoši ten vás tam nepustí! Ve 43. byl faulován Stromecký,ale ani ošetření si nevyžádal a pokračoval ve hře.Ve 45.minutě zažehnal nebezpečí v našem vápně Hybner.Poločasovou přestávku nám vyplnil docela hustý dešť. To svádělo k myšlence,komu asi déšť přinese štěstí! Později se ukázalo,že to asi bude pro domácí. Domácí celek to potvrdil už ve 48.minutě,když z trestného kopu prosvištěl míč kolem našich obránců i gólamana Blumentritta vedle branky. V 53.minutě předvedl dmácím výborný zkrok Blumnetritt.V 58.minutě vynucené střídání Stromeckého a na hrišti jej nahradil Černý. V 60.minutě jsme založili dobrou akci dopředu,ale,ale vzápětí jsme to zastavili a rozehrávali zpátky a přišli o míč.Jen tak,tak jsme j opět vybojovali,ale situace sopakovala a to domácím v 62.minutě vyšlo.Dostali k našemu vápnu a rozhozená obrana si nepokryla jednoho volného hráče a ten také dostal přihrávkou míč.To stačilo k tomu,aby domácí Kučera dobře zamířil a přesně zakončil 1:0.Pak domácí poslali ještě do hry (hráče černé pleti) a ten byl fotbalově velmi nepřijemný a stále zaměstnával svým pohybem i přihrávkami naší obranu a může říct,že si domácí připravili i několik gólových šancí,které jim ovšem na druhé straně zmařil náš b ránkář Blumentritt a nebo opět naše hráčská jistota O.Lebruška. Ten si také vysloužil po nespravedlivém výroku hl.rozhodčí žlutou kartu,když protestoval zakopnutým míče o spravedlnost. Žlutou kartu si také vysloužil Ruszo a nakonec i L.Broschinský.V závěru se domácí začali strachovat o výsledek a nám se podařilo několik útoků,které jsme ,ale v potřebný gól nepřeměnili.Asi největší zklamání je,že se nám nepodařilodát ten vyrovnávací gól ! Tím bychom mohli bjovat v penaltách o nějaký bod!Tak mužstvo vzkazuje příznivcům,že se určitě hra bude ještě lepšit a určitě přijdou i výsledky!