Lépe v desti, než v jednácti (Neratovice Byšk. - SKHM)

15.06.2015 10:08

Výsledek: 3:2 (1:1)

Góly: 45´Gabčo, 47´Novotný, 88´Chrdle - 42´Vondra, 82´ Čech

Rozhodčí: Šimeček - Krupka, Brda

Delegát: Dobšík

Diváci: 120


SKHM - Čáp - Žitný, Markuzi (K), Peterka,Doležel,Čech, Studecký, Vondra, Klír, Vejr, Boček

Náhradníci: Bláha, Vágner, Kreuzer, Adaev, Máca, SvobodaNeratovice: Malina - Pajkrt, Jína, Chrdle, Kokočka (K), Gabčo, Vorasický, Kozák, Radosta, Bureš

Náhradníci: Palanský, Novotný, Stanislav, Kodr, Hodan

Střídání :  29' S.Kodr > Vorasický, 46' Novotný > S.Kodr, 79' Palanský > Gabčo, 92' Stanislav > ChrdleI přesto, že jsme se ve 42 minutě díky Vondrově střele dostali do vedení, neodpovídalo to tomu, co se dělo na hřišti. Kdybychom po první půli prohrávali 2:0, tak by se nebylo čemu divit, neboť Neratovice byli v první půli jasné lepším týmem, což vyvrcholilo ve 45´ srovnáním z kopačky Josefa Gabča. Další ledovou sprchu nám hned v 47 minutě připravil střídajícíí Radim Novotný, který zvýšil náskok Neratovic na 2:1.

Bohužel Neratovice nebyli jen lepším týmem, ale zároveň i mnohem agresivnějším, v rozmezí 54 a 59 minuty rozdal rozhodčí Šimeček 3 žluté karty neratovickým a 2 žluté karty na straně naší. Jednu žlutou kartu viděl v 55´Marek Čech a v 59´se s údivem některých pakoval do kabin Kuba Klír, který svou první kartu dostal ve 48´.

Toto sporné vyloučení však jakoby dodalo našim hráčům energii, semkli se a hráli jako jeden tým. Nejeden divák podotknul, že v deseti hrajeme lépe než v plném počtu. Osm minut před koncem běžné hrací doby dostal naší lavičku do euforie Marek Čech a všichni doufali, že tento výsledek vydrží až do konce. Emoce vřeli na obou stranách, ale na naší lavičce přeci jen o něco více, za což byl náš náhradní brankář dvě minuty před koncem odměněn červenou kartou.  V 88 minutě naše naděje na bodový zisk zhasl Chrdle Jiří, když vstřelil vítěznou branku utkání. I přesto naši kluci bojovali až do konce utkání a bylo vidět, že s tímto výsledekem se nechtějí smířit, bohužel dvě střely na neratovickou bránu mířili mimo.


Kluci nám však ukázali, že když opravdu chtějí, tak to jde, a to i v deseti, tak doufejme, že druhou půli v Neratovicích si budou pamatovat a přenesou jí i do našeho nedělního zápasu s Úvaly.Těšíme se na Vás