Litvnov - SKHM 0:1

18.03.2016 21:22

Na první zápas jarní části divize B jsme vyjeli do Litvínova. Kluci věděli, že tento zápas nebude jednoduchý a výhra znamená útěk ze setupových příček, s tím také k zápasu přistoupili. Od začátku utkání jsme soupeře dostávali pod tlak, ale v současné době 14. tým tabulky nám nedal nic zadarmo.I přesto, že šancí bylo více a některé i takové, co se nedají nedat, jediným střelcem utkání se stal Martin Borek, který byl také webovým portálem fotbalunas.cz  zvolen nejlepsím hráčem utkání a díky hlasujícím také nejlepším hráčem uplynulého kola.

Doufejme, že minimálně se stejným zápalem přistoupí naši hráči i k dalšímu utkání, které hrajeme již tuto neděi od 15:00 proti Rakovníku. Přijďte naše hráče podpořit.

 

FK Litvínov: J. Valeš - T. Karaus , M. Kulhánek , T. Künzl (87. L. Polomský) , M. Severa - J. Polák , P. Dragoun , K. Kodeš , A. Koudelka (60. D. Macko) , D. Batelka (70. M. Khaur) - J. Zigmund (78. J. Pilař)

 
 
ŽK: 60. A. Koudelka , 85. M. Khaur - 80. T. Vejr .
 
 
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Vladimír Melničuk, Martin Hányš.