Milan Bébr

18.03.2016 23:50

Vzhledem k tomu, že Ondřej Čáp odešel společně s Mírou Bočkem za fotbalem do německa, bylo nutné sehnat kvalitního brankáře, který bude společně s Tomášem Svobodou krýt měcholupským záda. Volba padla na mladéha Milana Bébra, a jak ukázal první zápas, volba to byla více než dobrá.

 

Kdo je tedy Milan Bébr alias Bébřík

 

Datum narození 15.5.1995

 

Fotbalový vzor?

Iker Casillas

 

Sparta nebo Slavie?

Sparta

 

Kde jsi začal s fotbalem a kdo tě k němu přivedl?

FK Říčany a přivedl mě táta

 

Jakými kluby si prošel?

FK Říčany, SK Benešov, FK Motorlet Praha, FC MAS Táborsko

 

Fotbalový sen?

Hrát závodně fotbal do 50ti let

 

Proč Měcholupy?

Měcholupy jsou sympatický klub, ve kterém hraje spousta mladých kluků, což je pro mě super, také jsem ještě pořád mladý, takže si výborně rozumíme. Parta je tu výborna, to je jedna z nejdůležitějších věcí, protože když to nešlape v kabině, nikdy to nemůže šlapat na hřišti. Je vidět, že včichni kluci co tu hrají mají velkou chuť a odhodlání do fotbalu, poctivě trénují a chtějí se zlepšovat, to je výborné. Jsem hrozně rád za to, jak mě do kabiny přiali. Jsem tu teprve měsíc a myslím, že si se všema výborné rozumím. Určitě bych i vyzdvihnul naše trernéry, se kterými má celá kabina výborý vztah, to je také velmi důležité. 

 

Kdo Ti sedl v Měcholupech nejvíce?

Nedokážu říct jedno jméno. Já osobně můžu říct, že si rozumím úplně se všemi, v kabině není jediný člověk se kterým bych si nerozumněl. Ať už jsou to mladí kluci nebo ti starší, všichni spolu vychází výborně.

 

Jaké máš koníčky?

Moje koníčky jsou především sport. V podstatě nic jiného nedělám. Chodím i na sportovní školu tady v Praze na FTVS. Kdybych měl vyzdvihnout pár věcí, tak určitě to bude tenis, to je můj druhý nejoblíbenější sport po fotbalu. Ale hrozně rád jezdím na bruslích, hraju nohejbal a rád chodím plavat.

 

Milane děkujeme za rozhovor a ať se v Měcholupech daří!