Motorlet - SKHM 3:1

06.01.2015 09:21

Góly: Karbulka, Novotný 2x - Vejr Tomáš

SKHM: Svoboda, Chlumecký, Žitný, Vejr, Markuzi "K", Studecký, Madej, Kučaba, Holík, Klír, Čech

náhradníci: Bláha, Vágner, Carda, Řehák, Hájek, D´Alemida, Čáp

Motorlet: Foferka, Podvín, Karbulka, Pyšwk, Machurka, Zakour, Huňa, Tvrdý, Novotný, Brůžek

náhradníci: Hájek, Belčický, Faktor, Měska, Kučera, Steiner, Pacovský

Ani dnes se neobrátilo štěstí na naší stranu, ale bude to pravděpodobně i tím, že jsme mu moc nešli naproti. Na začátku první půle se hrál, relativně vyrovaný zápas, hrálo se střídavě před oběma brankami. Po nešťastném gólu, kdy bránkáři Svobodovi vypadl balon z ruky a Novotný stál na velmi dobrém místě ze kterého jednoduše balon dorazil do naší brány, jako by se naši hráči začali ve hře ztrácet a přišlo mnoho chyb. Kdyby Motorlet proměnil všechny své šance mohl být výsledek ještě horší. Na obranu našeho mužstva je však nutno říci, že i hráčům z Motorletu pomohlo břevno, a dvakrát také hráč, který stál ve správný čas na správném místě, tedy v bráně vedle brankáře a ránu vyrazil. 

Druhou půli začali měcholupští aktivně a bylo vidět, že se s dalším negativním výsledkem nechtějí smířit, odměnou jim byl gól z 60 minuty, kdy se krásně trefil Tomáš Vejr. Následně poté však, jako by se vracela "morálka" z konce první půle, přišli další chyby a ty soupeř potrestal dvěma góly. 

Michaela Jindrová

Nicméně i přesto, že se v poslední době moc nedaří, věříme, že hráči najdou svou formu ze začátku sezóny, a to už příští týden v neděli, kdy na naše hřiště zavítá mužstvo z Neratovic - Byškovic. Přijďte naše hráče podpořit!!!