O tři body jsme se připravili v závěru

25.04.2016 11:18

24.4.2016 k nám zavítal soupeř z Neratovic/Byškovic, který se dlouhodobě drží v předních místech tabulky. 

S výsledkem bychom tak měli být spokojení, ale bohužel dojem kazí jak laciný gól se neratovickým podařilo vstřelit a v samotném závěru zápasu nás obrat o bod. 

 

Po každém zápase si většina z nás co zápas viděli říká: 

Jak je to možné, jakto že si dokážeme vytvořit šance, ale nedokážeme je proměnit?

Jak je to možné, že povětšinu hry býváme lepším týmem, ale né a né zápas vyhrát?

Nikdo z nás na to bohužel odpověď nezná, a tak nám nezbývá než věřit, že to v dalším a dalším....a dalším zápase prolomíme.

I včera jsme měli během zápasu více šancí, více jsme soupeře tlačili a bylo vidět, že kluci chtějí vyhrát. Mnohdy to nebylo nic jednoduchého, neboť váhová a výšková převaha soupeře byla patrná již z dálky. I přesto se nám však podařilo díky výbornému tahu trenéra Slezáčka vstřelit první branku utkání. Jmenovitě po přesné přihrávce Marka Čecha se nádherně trefil Vašek Prošek a brankář soupeře neměl sebemenší šanci. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale bohužel jak již bylo výše zmíněno se nám nepodařilo proměnit. Soupeř naopak využil své jediné šance z druhé půle a zápas poslal do penaltového rozstřelu, který došel až do sedmé série, kde se netrefil střelec gólu Neratovic - Chrdle.

 

Výsledek: 1:1
Poločas: 0:0
Pokutové kopy: 7:6
 
 
Góly: 68. V. Prošek - 86. J. Chrdle
 
ŽK: 67. T. Vejr - 16. J. Kozák, 35. P. Jína
 
Rozhodčí: Svatík M. - Kočan M. , Paták V.
 
SKHM:
T. Fryšták - Baran (54. Hájek), Borek, Prošek, Chlumecký, Klír, Řezníček, Čech, Bartek, Hašek, T. Vejr
 
FK Neratovice-Byškovice
I. Doležal - Pajkrt, Jína, Vorasický, Šulc, Radosta (80´Moravec), Rejman, Kokoška, Kozák, Lovíšek (62´M. Chládek), Ptárek (80´ Chrdle)