První zaváhání přišlo v Litoměřicích

06.01.2015 09:00

V sobotu 20.09. 2014 proběhla v Litoměřicích bitva o první místo v tabulce, která dopadla lépe pro domácí celek z Litoměřic. Nutno však podotknout,že bodově jsou na tom oba týmy stejně, jen Litoměřice mají lepší skóre. Jak na konci uvedl komentátor utkání, Litoměřice se na první místo v divizní skupině dostali poprvé po 90ti letech, bylo to pro ně, o to cenější vítězství a daly se čekat velké oslavy.

Musím říct, že jsme se vzhledem ke kvalitě zázemí a hřiště divili, že se zde hrála maximálně právě divize, neboť za takový areál by se nemusel stydět ani kdejaký druholigový tým.

Ale teď zpátky k našemu výkonu:

Naši chlapci si po zápase uvědomovali že tento zápas si prohráli sami. Po celou dobu bylo utkání velmi vyrovnané, hrálo se nahoru - dolu, na obou stranách si hráči vytvořili mnoho gólových příležitostí, ale jen jedna z nich padla do brány, a to právě do té naší. Je na místě pochválit zákroky brankáře Svobody, který nás dlouho držel ve hře o body. Je pravdou, že kdyby rozhodčí  odměnil likvidační zákrok na Míru Bočka červenou kartou, mohlo se utkání vyvíjet jinak, ale na to není možné se vymlouvat. Příští týden nás čekají Lovosice, které jsou v tuto chvíli na 4. místě. Dá se tedy očekávat opět velmi kvalitní utkání. Přijďte nás podpořit!