Sezónu jsme ukončili vskutku královsky :)

15.06.2015 09:00

V neděli 14.06.2015 proběhla na našem hřišti rozlučka mládežnických mužstev a za sebe musím říct, že se opravdu podařila.

Kolem 14:00 hodiny se zaplnilo měcholupské hřiště malými fotbalisty a jejich rodiči, kteří se pustili do vzájemných zápasů mezi s sebou, a bylo se na co koukat. Rodiče nedávali svým ratolestem rozhodně nic zadarmo a nejvíce bojovaly hlavně maminky, jejichž parádičky s balónem byly ozdobou našeho trávníku. Po ukončení těchto vzájemných zápasů došlo na soutěž o nejlepšího střelce, který se hrál systémem náhla smrt, tedy - nedáš, končíš :) .

Za ročník 2002/2003 tuto cenu vyhrál Tonda Měchura, v kategorii maminek vyhrála paní Nováková, jejiž syn Vašek vyhrál v kategorii 2007 a tygříci. Nejvyrovnanější souboj jsme viděli v kategorii 2006, kde se třikrát opakoval finálové kolo, než vzešel vítěz, kterým se stal Ondřej Pechanec. 

Kolem půl páté došlo na předávání cen. Děti a hrající rodiče obdrželi medaile, nejlepší střelci krásný pohár s kopačkou a trenéři dostali jako poděkování lahvinku.

Odměnit naše hráče přišli také zástupci z radnice naší městké části, kteří ocenili celoroční práci našich hráčů krásnými dárečky a hlavně ´´úplně luxusním, výborně chutnajícím,obrovským´´ dortem, po kterém se jen zaprášilo.

 

No a následovala zábava :). Rodiče se pilně ujali grilu, děti se bavili na hřišti a poslední účastníci byli vyhnáni až bouřku kolem deváté hodiny večerní.

 

Závěrem tohoto článku mi dovolte pár díků :)

  • všem trenérům za jejich úsilí a práci pro hráče i klub
  • hráčům za jejich výkony
  • rodičům a sourozencům za jejich výdrž
  • radnici městké části Prahy 15 za krásné dárky a výborný dort.

 

 

 

Fotografie:

Vyhlášení a zábava

 mijindrova.zonerama.com/Album/746638

 

2002/2003

mijindrova.zonerama.com/Album/746599

 

2006 a tygříci

mijindrova.zonerama.com/Album/744697