SKHM - Dolní Měcholupy 14:3

20.04.2016 13:09

SKHM - SK Dolní Měcholupy 14:3 (6:1, 5:1, 0:1, 3:0)

 

hráli: Hála, Lartey, Lůžek, Maleta, medelský, Novák, Ondráček, Vík, rechnovský, Varga, Svoboda

 

Góly: Medelský 6, Ondráček 2, Vík 2, Lartey, Maleta

 

V našem prvním MU v jarní části soutěže 107H3H jsme přivítali na svém hřišti našeho tradičního soupeře SK Dolní Měcholupy. S tímto týmem máme zatím 100% bilanci úspěšnosti. Jenže začátek zápasu, jak je naším zvykem, tomu absolutně neodpovídal. Během prvních dvou minut jsme prohrávali 0:1. Naštěstí se kluci rychle vzpamatovali a během pěti minut zápas otočili. Od té doby jsme měli zápas pevně ve své moci a soupěř se jen ojediněle dostával do šancí. První čtvrtinu jsme vyhráli 5:1.

Druhou čtvrtinu jsme, jak jinak opět začali gólem v naší síti. I přesto jsme znovu dominovali a druhou čtvrtinu vyhráli zaslouženě 5:1.

Třetí čtvrtina byla v našem podání ve znamení mnoha nevyužitých šancí. Soupeř naopak jednu z nemnoha šancí využil a zaslouženě tuto čtvrtinu vyhrál 0:1

 

Poslední čtvrtina se dohrávala v relativně poklidném tempu. Soupeř se již nedostával do tolika šancí, naopak my jsme mohli dát v této čtvrtině daleko více gólů, než avizované tři.

 

Celkový stav 14:3 asi odpovídá dění na hřišti. 

 

V našem týmu nastoupili tři nováčkové, kteří neměli zkušenosti s MU, a i proto jsme s předvedenou hrou spokojeni. I když víme, že na týmy s ambicemi na přední umístění v tabulce, by tento výkon asi nestačil. Ale je to první zápas po zimní přestávce, a proto hodnocení vyznívá spíše pozitivně.

 

Autor: Ponert