SKHM - Králův Dvůr 6:1

19.01.2014 21:24

18.1. 2014 jsme se postavili soupeři ze třetí ligy a zápas jsme vyhráli. Dle hodnocení ředitele klubu nechali hráči na hřišti kus sebe, běhali, využívali šancí a ukázali, že situace v jarní části sezony může být od té podzimní odlišná. ´´Nechci předbíhat, ale myslím, že kluci v dnešním zápase ukázali, že mohou být konkurencí i pro ostatní týmy třetí ligy. Přestože k zápasu vyběhla povětšina mladých hráčů, zápas jsme ovládli a dotáhli ho do velmi úspěšného konce. Musím klukům poděkovat, byla radost se na takový zápas dívat.´´ Doufejme tedy, že klukům tato fazóna vydrží a další herní dovednosti nám předvedou již v dalším zápase, který nás čeká 25.1.2014 od 14:00 s Meteorem.

 

2. přípravné utkání SKHM - Králův Dvůr 6:1 (2:1) 

Branky: 25. Redzepi (Vrabec), 33. Redzepi (Doležel), 60. Redzepi, 70. D'Almeida (Chlumecký), 76. Doležel (D'Almeida), 83. Vejr (Houštecký) - 15. Procházka M. 

 

Sestava: Holý (70.Hajdušek) - Chlumecký, Markuzi(23.Vejr), Vujanič, Žitný - Vrabec, Klír (19.Holík), Houštecký, Redzepi - Suk (70.Doležel), Doležel (46.D'Almeida) 

 

Trenér Jakub Slezáček: Výsledkově velice vydařené utkání. Úvodních 25 minut jsme však zaostávali v nasazení, osobních soubojích a měli jsme velice špatný pohyb. Po vstřelené brance se role otočili a výrazně aktivnějším pojetím jsme si začali vytvářet slibné příležitosti. Soupeř po třetí brance viditelně odpadl a tak není na místě tento výsledek nijak přeceňovat. Každopádne jsem velice zvědav na vývoj výkonnosti některých mladých hráčů, kteří se jeví na začátku přípravy zatím velice slibně.