SKHM - Spartak Hrdlořezy 2:10

19.11.2014 09:50

11. kolo    14.11.2014   SKHM - Spartak Hrdlořezy   2 : 10

 

Sestava: Vík J., Dusil M., Lartey J., Hejduk A., Švec K., Ponert J., Havlová A., Varga D., Doksanský M., Maleta M., Novák V., Hála L., Ondráček T.

Branky: Doksanský M., Dusil M. 

Asistence: Maleta M.

    Spartak přijel pouze v sedmi hráčích (z toho 4 byli ročník 2006), my jsme naopak nastoupili se třemi formacemi. A to se ukázalo jako rozhodující. Vůbec jsme se nemohli dostat do tempa. Naši hráči se postupně rozehřívali a když začali mít provozní teplotu, museli střídat. A tak to šlo celý zápas až do poslední čtvrtiny, která skončila 2:2. Tento pokus, hrát se 3 formacemi, se ukázal jako chyba trenéra, tedy moje. Optimální jsou dvě, rychle se střídající, formace. 

    Soupeř nás velmi důkladně potrestal při jakémkoliv nedůsledném obsazování soupeřových útočníků. A jen díky jejich nepřesné mušce, našim skvělým brankářům  a obětavým zákrokům našich hráčů, kdy několikrát vykopávali míč z brankové čáry a obětavě padali do střel na poslední chvíli, se počet našich inkasovaných branek nezvětšoval. Nám se naopak nedařilo proměňovat šance, spíše to byly pološance. A všechny naše střely pochytali hrdlořeští brankáři.

    V kombinaci se špatně zvolenou taktikou (3 formace) se potom zrodil tento nelichotivý výsledek v našem posledním podzimním mistrovském zápase v sezóně 2014-15. 

    Nyní nastává čas turnajový.

Opět nás podporovali naši skvělí fanoušci. Díky Vám. 

Josef Ponert a Anna PlívováVíce zde: https://tygrizmecholup.webnode.cz/zapasy-2014-2015-sk-h3h-facr/a11-kolo-skhm-spartak-hrdlorezy-14-11-2014/