SKHM - STRAKONICE 2:4

05.10.2013 01:40
Jiří Lerch:"Do Prahy jsme jeli s hodně silným týmem, měli jsme k dispozici sedm hráčů z A-týmu. Také žižkovská farma Měcholup ale nastoupila posílená o hráče A-týmu, takže byl k vidění velice dobrý zápas. Naši hráči začali perfektně a po poločase jsme vedli 3:0. Na začátku druhé půle jsme pak přidali další gól a bylo prakticky rozhodnuto. V závěru jsme pak tým hodně prostřídali a soupeř nás trochu zatlačil. S výkonem i výsledkem ale z naší strany panuje maximální spokojenost."
Jakub Slezáček: ,, Vstoupíme dobře do utkání, nepromění dvě vyložené šance a pak během patnácti minut inkasujeme tři branky. Dnes se první poločas ukázala nevyspělost našeho týmu. První neúspěch v podobě laciné první branky nás srazil do kolen a na hřišti se nenašel nikdo, kdo by dokázal na takový vývoj pozitivně zareagovat. Krátce po přestávce si brankář Pokorný neporadil s dalekonosnou střelou Rakovana a v tu chvíli to opravdu bylo na ručník. Na závěr jsme pouze snížili a to dnes na body ani zdaleka nestačilo. Mrzí mně naše špatná koncovka, s kterou se potýkáme již od začátku přípravy. Na gólové příležitosti to bylo vyrovnané utkání, ale na to se nehraje a nikoho to nezajímá. Za takové individuální chyby se v této soutěži draze platí ztracenými body a my je dnes svému soupeři doslova darovali.
Branky: 75. Bartošák, 90. Suk - 17. a 32. Němec, 35. Wermke, 50.Radouch
SK Horní Měcholupy: Pokorný - Petřivý(35.Carda), Markuzi, Kiidron, Procházka - Vrabec, Karaduz(44.Doležel), Súkenník,Sobišek, Bartošák - Suk
SK Strakonice: Křížek – A. Dvořák (85. Staněk), Novotný, Novák, Lerch – Wermke, Rakovan, Hovorka (85. Slavík), Ibragimov (88. Čadek), Radouch (65. Petráň) – Němec (78. Vaněk)