SKHM - Úvaly 2:1 (0:1)

31.05.2015 22:29

Nedělní zápas proti Úvalum přilákal do ochozů přibližně 150 diváků a dalo by se říci, že bylo na co koukat.

První půle mluvila ve prospěch Úval, které byly aktivnějším týmem a v 18. minutě se dostaly do vedení po výborně kopnutém přímém kopu. Matějka poslal balón krásně k prevé tyči a brankář Čáp neměl šanci míč chytit. Přibližně ve 41. minutě došlo k nepříjemnému střetnutí našeho brankáře s úvalským Markem, který pro zranění do druhé půle již nenastoupil a byl vystřídán Bartákem.

V druhé půli se naše mužstvo postupně zvedlo a začalo hrát aktivněji. Na gól jsme si však museli počkat až do 75. minuty, který přišel z kopačky Bláhy.

Vítězný gól přidal o čtyři minuty později Vejr, a výsledek se již neměnil.

Během druhé půle přišli úvalští o dalšího výborného hráče Macka, který byl po nešťastném střetu s Doležel odnesen na nosítkách a následně odvezen do nemocnice. Držíme oboum zraněným hráčům palce, aby se dali brzy dohromady.


Jakub Slezáček, trenér Horních Měcholup: "Naše vystoupení v první půli ovlivnila inkasovaná branka. I když jsme byli silnější na míči, nic jsme si nevytvořili, výrazné zlepšení jsme měli až ve druhé půli, kdy jsme daly dvě slepené branky a zaslouženě vyhráli."


Tomáš Staněk, trenér Úval: "Utkání se pro nás vyvíjelo strašně těžce. Zranili se nám dva nejlepší hráči, jeden má zlomené žebro a pro druhého musela přijet sanitka. A soupeř našeho oslabení využil, ztratili jsme důraz, prohrávali jsme souboje, které domácí využily v branky. Je to pro nás velká komplikace do posledních dvou zápasů, máme zraněných pět hráčů, musíme nasadit dorostence a mladší hráče. Potřebují herní praxi, někteří z mladých mají potenciál na to se chytit."Aktuální tabulka: vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&vek=1&typ=1&pozice1=6Rozhodčí: Šob, Haleš, Šulcová

Delegát: Petera

Diváci: 150

ŽK: Markuzi, Čech - Benčič

Góly: 75´Bláha, 79´Vejr - 18´ Matějka 

 

SKHM: Čáp - Vondra, Žitný, Hašek, Markuzi (K), Doležel, Čech, Kreuzer (60´Bláha), Vejr, Peterka (87´Máca), Boček (84´Studecký)

Náhradníci: Bláha, Vágner, Holík, Studecký, Máca, Štefek (NB)

 

Úvaly: Marek - Zaal (60´Benčič), Špringr (70´Slánský), Macek (52´ Řehák), Kadeřábek, Marek (46´Barták), Němeček, Matějka (K) (82´Krupička), Kraus, Bozděch, Škoda

Náhradníci: Krupička, Benčič, Řehák, Barták, Slánský, Vacek

 

Fotografie najdete na mijindrova.zonerama.com/Album/716847