Slavoj Podolí - SKHM 10:7

13.11.2014 14:08

10. kolo    9.11.2014   Slavoj Podolí - SKHM    10 : 7

 

Sestava: Vík J., Dusil M., Lartey J., Hejduk A., Švec K., Medelský F., Ponert J., Havlová A., Varga D.

Branky: Hejduk 2x, Ponert 2x, Švec 2x, Medelský 

Asistence: Medelský, Ponert, Varga, Vík

 

     V tuto neděli jsme, podle všech předchozích výsledků, měli tento zápas vyhrát. Jenže se tak nestalo. Soupeř k poražení určitě byl a stále si myslím, že jsme vyhrát měli.  Ovšem naši hráči byli velmi nesoustředění, pokyny, které jsme si řekli před zápasem, ne tak zcela dodržovali.  Výsledek byl jako na houpačce. Většinu zápasu jsme vedli - 1:3, 4:7 !! Nastřelili jsme dvě tyče a břevno. A nespočet nevyužitých šancí. Před poslední čtvrtinou byl stav 7:7. 

Bohužel jsme se tak trochu přispůsobili hře soupeře, vyprodukovali jsme jen málo přesných přihrávek, málo jsme se uvolňovali, nenabízeli se při rozehrávce, sbíhali jsme se k míči ve větším počtu. Pozitivum je, že snahu měli všichni. Přes všechnu kritiku, kterou jsem zde napsal, musím ovšem na druhou stranu naše hráče pochválit, za těch pár měsíců udělali veliký pokrok a stále se zlepšují. Někteří rychleji a někteří pomaleji, ale stále. A to je skvělé. Nesmíme polevit.   

Děkujeme našim fanouškům za skvělou fotbalovou kulisu.

Josef PonertVíce zde: https://tygrizmecholup.webnode.cz/zapasy-2014-2015-sk-h3h-facr/a10-kolo-slavoj-podoli-skhm-/