Souš - SKHM 1:2

28.04.2015 11:30

Jak řekl Kuba Klír......Výhra vykoupená krví

Skoro osm měsíců naše mužstvo čekalo na venkovní výhru a v Souši se konečně zadařilo. Dalo by se říci, že výhru zařídil především Marek Čech, který se trefil dvakrát v 9. minutě. O tři body jsme se všek museli bát až do samotného konce, neboť naši hráči uspokojeni vedením přešli spíše do pasivity a Souš si vytvořila několik nebezpečných šancí, ze kterých mohla utkání srovnat. Naštěstí se tak nestalo a pozitivní výsledek jsme uhájili.


Ohlasy k zápasu


Petr Černý, Souš: "Dnes to byla vyloženě tragédie. Jsme naštvaní a zároveň zklamaní, protože nám hráči neplnily pokyny, které jsme po nic chtěli. Podprůměrný výkon, na který je třeba rychle  zapomenout."
Jakub Slezáček, trenér Horních Měcholup: "My můžeme být jedině spokojení. Po dlouhé době se nám podařilo získat venku tři body a navázali jsme na výhru s Kladnem. Od kluků to byla super práce."

                               

Fotogalerie: mijindrova.zonerama.com/Album/621955

Souš - SKHM

1:2

Góly: 9´ 2x Marek Čech

Rozhodčí: Štefan, Brda, Navrátil

Delegát: Tereba

SKHM: Čáp - Žitný, Šťastný, Markuzi (K), Doležel, Čech, Madej, Hašek, Klír, Vejr, Boček

Náhradníci: Chlumecký, Bláha, Holík, Studecký, Kreuzer, Svoboda

Souš: Unger - Popelka, Fiřt, Kolev, Kopta, Hlaváček, Zápotocký, Kukačka, Štípek, Pátek, Johana

Náhradníci: Hynek, Hlaváček, Bartoš, Švarc