Zápas ´´dědiců fotbalových genů´´

10.05.2015 23:52

Máme za sebou další vítězný zápas, a to rovnou s lídrem tabulky. Již od začátku bylo na našich hráčích vidět, že nechtějí dát brozanským nic zadarmo, a tak jsme od prvních minut byli tím lepším mužstvem. Všichni hráči odehráli kvalitní utkání, ale jedno jméno si budou v Brozanech velmi dlouho pamatovat, a to Martin Hašek, který byl autorem všech našich branek. Dalo by se říci, že dnešní zápas byl zápasem synů slavných otců. Jak již bylo zmíněno, tak za náš tým exceloval Martin Hašek jr. (syn bývalého stejnojméneho excelentního fotbalisty a trenéra), za Brozany se pak prosadil Pavel Verbíř, jehož otec byl vynikajícím záložníkem prvoligových Teplic. V zápise o utkání bude také uvedeno jméno Gunter Bittengel, který byl v 77´ po obdržení druhé žluté karty vyloučen.

Je však na místě pochválit celé naše mužstvo, které ukázalo, že můžeme porazit i nejlepší týmy z naší tabulky. 

Pár fotek z dnešního zápasu

mijindrova.zonerama.com/Album/676708

 

Brozany - SKHM 1:3 (1:2)

39. Verbíř - 20., 38. a 64. Hašek


ČK: 74´ Bittengel

ŽK: 6:3

Diváci: 140


Rozhodčí: Cihlář František - Pastyřík, Mudra

Delegát: Filípek Patrik


SKHM: Pokorný - Bláha, Žitný, Hašek, Vágner, Markuzi (K), Trnka, Čech, Madej, Vejr, Boček,

Náhradníci: Doležel, Studecký, Kreuzer, Hájek, Adaev, Svoboda


Brozany: Vacho - Uka, Tupý (K), Franc, Vacek, Bittengel, Cibulka, Marič, Šollar, Verbíř

Náhradníci: Klimpl, Divecký, Písař, Černý, Kunert


Co o zápase napsali v Brozanech si můžete přečíst na  www.sokol-brozany.cz/clanky/a_tym/2014_2015/tri_branky_haska_znamenaly_prvni_domaci_porazku