Zápas dvou tváří

21.09.2015 22:19

 

62. V. Vorasický , 71. J. Chrdle - 38. O. Žitný

 

SK Horní Měcholupy: O. Čáp - T. Chlumecký , O. Žitný , J. Markuzi (85. M. Borek) , T. Vejr - J. Klír ,J. Řezníček (77. M. Bláha) , M. Čech , J. Holík (73. D. Hájek) - M. Boček , M. Hejno

FK Neratovice-ByškoviceP. Malina - R. Šulc , L. Gazdík , P. Jína - M. Rejman (90. L. Lelek) , M. Ptáček(82. T. Dohnal) , M. Lovíšek (75. M. Chládek) , R. Kokoška , V. Vorasický - J. Kozák , J. Šulc (69.J. Chrdle)

ŽK: 89. P. Jína - 65. M. Hejno , 90. T. Vejr .

 

Do prvního poločasu vběhli naši hráči aktivně naladění a bylo na nich vidět, že si chtějí spravit chuť po katastrofálním výkonu s Kladnem. Do vedení jsme se dostali po autovém vhazování, kdy po dlouhém Bočkově hodu došlo k prodloužení na přední tyči a na zadní čekal osamocený Žitný a svou šanci proměnil. Během celého prvního poločasu jsme byli aktivnějším týmem, ale bez dalších vyložených šancí. 

Do druhé půle však jako by vstoupilo úplně jiné mužstvo. Aktivita a chuť po vítězství byla ta tam a na hřišti běhalo deset vystrašených hráčů, kteří se místo pojistky v podobě dalšího gólu, snažili ubránit hubený náskok.

Neratovice se naopak vrátili na hřiště s cílem zvrátit výsledek utkání, což se jim nakonec po brankách Vorasického a Chrdleho, který byl na hřišti asi minutu, povedlo.