Zimní turnaj - Meteor

14.08.2014 15:21

Obrovským úspěchem pro trenéra Jakuba Slezáčka a jeho mužstvo skončil Memoriál Jiřího Kolína, který se během zimy odehrál na Meteoru. Jen málokdo by si na začátku tohoto turnaje dokázal představit, že v konkurenci 6ti týmů ze třetí ligy a 4 týmů z divize, zvedneme na konci tohoto tažení nad hlavu pohár za druhé místo. Celý turnaj vyhrálo domácí mužstvo Meteoru, právě Meteor byl jediným soupeřem, který dokázal naše mužstvo porazit, a to nejen na turnaji, ale v celé zimní přípravě.

"Je na místě pochválit celé mužstvo a vyzdvihnout práci trenéra Jakuba Slezáčka, je vidět, že tým udělal kus velké práce. Kluci zároveň také ukázali, že jsou silným týmem, který dokáže vyhrávat. Teď nezbývá než věřit, že si svou vítěznou formu naše "áčko" udrží i do jarní části sezony", zhodnotil výsledek a průběh turnaje ředitel klubu Jiří Jindra. 

 

Boj o záchranu začíná již příští týden, a to v neděli 09.03.2014 od 14:30 na hřišti Hornoměcholupská. Přijďte naše hráče podpořit, každý hlas je třeba!!

 

 

Výsledky a reportáže ze zápasů si můžete přečíst na Turnaj Meteor

 

Za skvělou reprezentaci děkujeme všem hráčům a členům realizačního týmu a za podporu všem našim fanouškům!!